Сиви детски гуменки
Сиви детски гуменки - Номера: 29-34. Сиви детски гуменки с мека и удобна подметка.

Сиви детски гуменки

Марка: Барт

Номера: 29-34

Мека и удобна подметка

Предназначени за момче

Летни гуменки за игра

 

 

Напишете отзив

Бележка: HTML не е позволен!
    Лош           Добър

Сиви детски гуменки

  • Код на продукта: 17885
  • Наличност: В наличност
  • 16.90 лв.