Маша и Мечока - Кукла Маша фотограф

Маша и Мечока - Кукла Маша фотограф

За деца над 3 годинки

Реалистично детайлизирана кукла от любимото филмче "Маша и Мечока"

Височина на куклата: 12 см

Комплектът включва:

• Кукла Маша

• Фотоапарат

• Рамка за снимка

Размер на опаковката: 22 x 6 x 16 см.

Батерии: 2 LR44 ( не са включени в комплекта)

Напишете отзив

Бележка: HTML не е позволен!
    Лош           Добър

Маша и Мечока - Кукла Маша фотограф

  • Код на продукта: 109301017
  • Наличност: В наличност
  • 31.90 лв.