Маша и Мечока Маша музикант

Маша и Мечока Маша музикант

За деца над 3 годинки

Реалистично детайлизирана кукла Маша от любимото филмче Маша и Мечока

Височина на кукла Маша: 12 см

Маша е в комплект с 3 различни музикални инструмента

Напишете отзив

Бележка: HTML не е позволен!
    Лош           Добър

Маша и Мечока Маша музикант

  • Код на продукта: 109301682
  • Наличност: В наличност
  • 25.90 лв.