Mondo Shimmer and Shine Топка PVC

Mondo Shimmer and Shine Топка PVC

За деца над 3 годинки

Материал: PVC

Размер на топката: 23 см

Доставка според наличностите!

Напишете отзив

Бележка: HTML не е позволен!
    Лош           Добър

Mondo Shimmer and Shine Топка PVC

  • Код на продукта: 06756
  • Наличност: В наличност
  • 3.90 лв.