Изчерпано Simba Кукла Еви с професия

Simba Кукла Еви с професия 

За деца над 3 годинки

Кукла Еви е симпатична малка сладурана,  която много ще допадне на детето ви

Височина на Кукла Еви: 12 см

Комплектът включва:

- кукла Еви

- Аксесоари

Цената е за 1 брой кукла

Напишете отзив

Бележка: HTML не е позволен!
    Лош           Добър

Simba Кукла Еви с професия

  • Код на продукта: 105733042
  • Наличност: Изчерпано
  • 11.90 лв.